Eesti English Русский
Otsi

SAAREMAA TIPATAPA JALGPALLITURNIIR 2020

SAAREMAA TIPATAPA JALGPALLITURNIIR 2020

TABEL
(peale I etappi):


 
VÕISTKOND MÄNGUD VÕIDUD VIIGID KAOTUSED VÄRAVATE VAHE PUNKTID
SÜG 4 4 0 0 21:0 12
LEISI 4 4 0 0 18:2 12
MUHU I 4 4 0 0 15:5 12
ASTE 4 3 0 1 19:1 9
VALJALA 4 2 0 2 12:8 6
LÜMANDA 4 2 0 2 6:9 6
ORISSAARE TÜDRUKUD 4 2 0 2 5:10 6
MUSTJALA 4 2 0 2 4:9 6
ORISSAARE POISID 4 1 0 3 9:10 3
MUHU II 4 1 0 3 8:11 3
SALME 4 1 0 3 4:18 3
KAALI 4 0 0 4 1:18 0
KAHTLA 4 0 0 4 0:21 0





I ETAPP
LÄÄNE-SAAREMAA GRUPP

19.NOVEMBER 2019, SALME PÕHIKOOLI VÕIMLA

10.00 ASTE - SALME 7:0
10.15 LÜMANDA - SÜG 0:4
10.30 MUSTJALA - KAALI 1:0
10.45 ASTE - LÜMANDA 5:0
11.00 SALME - MUSTJALA 0:3
11.15 SÜG - KAALI 8:0
11.30 ASTE - MUSTJALA 7:0
11.45 SALME - SÜG 0:7
12.00 LÜMANDA - KAALI 4:0
12.15 ASTE - SÜG 0:1
12.30 LÜMANDA – MUSTJALA 2:0
12.45 KAALI – SALME 1:4



IDA-SAAREMAA JA MUHUMAA GRUPP
20.NOVEMBER 2019, MUHU SPORDIHALL

10.00 MUHU I – ORISSAARE POISID 4:2
10.15 KAHTLA – ORISSAARE TÜDRUKUD 0:2
10.30 LEISI – MUHU II 4:2
10.45 VALJALA – MUHU I 1:3
11.00 ORISSAARE POISID - KAHTLA 6:0
11.15 ORISSAARE TÜDRUKUD - LEISI 0:7
11.30 MUHU II - VALJALA 2:3
11.45 MUHU I - KAHTLA 5:0
12.00 ORISSAARE POISID – ORISSAARE TÜDRUKUD 1:2
12.15 LEISI - VALJALA 3:0
12.30 MUHU II – MUHU I 2:3
12.45 ORISSAARE POISID - LEISI 0:4
13.00 KAHTLA - VALJALA 0:8
13.15 MUHU II – ORISSAARE TÜDRUKUD 2:1

VÄRAVALÖÖJAD:


14 väravat
Kristofer Rand (Leisi)
9 väravat
Joosep Pitk (Valjala)
7 väravat
Käsper Saksakulm (Muhu II)
6 väravat
Karl Vapper (Aste)
Romet Ollerma (Aste)
Kalle Kaupmees (Muhu I)
4 väravat
Steven Mägi (SÜG)
Ralf Kull (SÜG)
Reio Viil (SÜG)
Kennerth Vahelaid (Aste)
Jürgen Saksakulm (Muhu I)
Madis Mägi (Orissaare Poisid)
3 väravat
Hugo Sarapuu (SÜG)
Mattias Kobin (SÜG)
Saamuel Treirat (Salme)
Arkos Raian King (Leisi)
Karel Paomees (Valjala)
2 väravat
Ruudi Kull (SÜG)
Madis Saksakulm (Muhu I)
Ekke Paivel (Muhu I)
Markus Kaare (Aste)
Sander Kallas (Lümanda)
Artur Teller (Lümanda)
Rasmus Lõhmus (Mustjala)
Egon Kula (Orissaare Poisid)
Robin Kahest (Orissaare Poisid)
Eva Kätliin Leidas (Orissaare Tüdrukud)
1 värav
Markus Trei (SÜG)
Kuldur Lehtmaa (Leisi)
Kristofer Vallau (Muhu I)
Henri Poopuu (Aste)
Eke Tarkin (Lümanda)
Tõnis Reitalu (Lümanda)
Melissa Rei (Orissaare Tüdrukud)
Kätrin Kuuder (Orissaare Tüdrukud)
Marleen Suurna (Orissaare Tüdrukud)
Robert Lõhmus (MUstjala)
Kenert Tuvike (Mustjala)
Oliver Laul (Orissaare Poisid)
Krister Kivihall (Muhu II)
Kristjan Sagor (Salme)
Kaspar Sääsk (Kaali)



Tule tipa-tapa TipaTapa turniirile!
Koduleht Elitec'st